Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Edmond Mancaku - Naten Qesh, Diten Qan  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/05/2009

2009-05-19T19:52:20+00:00

Këngë e albumit:

"Ne Apo Kjo Kohe..."Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Naten Qesh, Diten Qan" kënduar nga Edmond Mancaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Edmond Mancaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Etmond Mancaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet