Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Edona Llalloshi - Dite Per Dite  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

02/12/2012

2012-12-02T22:23:44Ska njeri qe do
mer vesh her flet mir
e her flet keq
sot me don neser jo
kijametin un po e shoh

Fije nuk po muj me t'ra
gjysma e zemres mu ka nda
s'te mjaftoj vetem une
ndoshta po kerkon me shum

Stilin e ndryshon cdohere
zemren e ke te mbushur sherr
vetja n'qef shum t'paska hy
e po mendon qe s'ka me ty

ref:2x
Do te vuash edhe ti ashtu
si une t'zezat nuk paskan fund
nuk te duroj tash me shum

Do te vuash dit per dit
e nat per nat
dhe s'me vjen keq aspak
s'kam faj qe ti s'rri rehat


Ky tekst u dërgua nga Zencho
Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet