Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Edona Llalloshi - Me Shikon Te Shikoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

21/08/2012

2012-08-21T13:29:23+00:00

Këngë e albumit:

"Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Shikon Te Shikoj" kënduar nga Edona Llalloshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Edona Llalloshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Liridon Bajgora. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(1) TE shikoj e me shikjon por me prek me dore sguxoj je e bukur dhe re du oj habibe rrin me mu....Jaaaa aaa ja habibe ja habibe dashnore. .
(2) Rruges tane kur kaloj zemren time ma helmon je e bukur dhe te du oj habibe rri me mu ,jaaaa ja habibe ja habibe dashnore
(3) Shoqet ty ta kan zili se po duhemi une dhe ti jaaaa ja habibe ja habibe dashnore..
Vashe moj me rri karshi e ma ban me ikshare po ty mendjen mire s'ta di edhe zemra me gerget, edhe zemra me gerget se per ty jam djegur jam duke u tretur hallin kush s'ma dika as pa ty s'u rrika

O bilbil o í ziu bilbil s s'ma jep nje karajfil , karajfilat sa te jem gjadhe s'do t'ja coj dashnores ma se per ty jam djegur jam duke u tretur hashin kush s'ma dika as pa ty s'u rrika. .Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet