A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Edona Llalloshi - Ku Mbeti Dashuria


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2012

2012-12-23T20:03:19

KUR TE PASH TY NJOHA BUKURIN KUR TI PUTHA BUZET NJEVA AMBELSI FLOKUN KUR TA PREKA NJOHA BUTESIN KUR TA PREKA TRUPIN NJEVA KENAQESI KUSH E VJEDH SA KEQ U MASHTROVA SE BASH TE TI EMBEL SI SHIJOVA.A KU MBETI BUKURIA A KU HUMBI DASHURIA A KU U TRET BUTESIA A DO TE DJEG VETMIA. RASTESISHT U PASH TE RRUGIC E VJETER ECJE E PERQAFUAR ME DIKE TJETER FRYMA SEQ MU NDAL TRUPI MU FTOH ME ERDH TURP PER TY SI S'TE PASKAM NJOFT ME TE MALLKUEM ZEMRA NUK ME THOT POR TE DENOFT AI I MADHI ZOT.A KU MBETI BUKURIA A KU HUMBI DASHURIA A KU U TRET BUTESIA A DO TE ME DJEG VETMIA.VAJTON ZEMRA IME VAJTON DJAL PER TY SE TI SHPEJT ME IKE ME LE NE VETMI JETEN MA SHKATERROVE SI S'PATE MESHIR IKE TI PA LAMTUMIR 2X.


Ky tekst u dërgua nga Egzona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019