Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Pse M’vrave Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse mbrave pse mvrave boegj nuk ta kamm pas
Pse zemren ma thave pse spom len met dasht


Nje takim pas ndarjes dhemm ma shumm jeta
MKe lan te plagosur por me plag te gjeta
Zemra ma ka ni qe prap kam met pa
A din ti mem dasht shpirtin pa ma vra

Pse mvrave pse mvrave borgj nuk ta kam pas
Pse zemren ma thave espom len met dashose
Pse mvrave pse mvrave pse gjakun ma ngrin
Kur krejt mi vret vrama dhe dashnin
Edona Llalloshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/06/2022
Muzika: Shpeta Sound
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Shpeta Sound
Video Produksioni: EMF Creative
Produksioni: Shpeta Sound


Edona Llalloshi - Pse M’vrave
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse M’vrave".
3. Video është e këngës "Pse M’vrave", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0