A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Do Të Pyes Prapë

Do të pyes prapë

Do të pyes, ku je.
Do të pyes, ku shkon.
Do të pyes përditë,
ta di se ku jeton .

Do të pyes për ty,
do të pyes për veten,
do të pyes zemrën tënde,
mos më ka zënë vendin dikush tjetër

Do të pyes prapë për ty
e do ta gjej.
Përgjigjen tënde,
si mister do ta zgjedh.

- poezi nga Edona


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019