Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Edoo - Harrom  (Feat. Rony)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/01/2013

2013-01-10T18:36:29edoo
nese ti mendon se te kam harru gabohesh loqka jem per ty jam tuj mendu
rony
ku je ti tani ma thuaj se ku je a ndoshta me tjetrin sonte ti po fle
edoo
cdo dit ben drite njesoj e ti nuk je aty sa dua qe ti shoh ata syt e zi
rony
nese don te shkosh te lutem shko merri plagt me vete mua me harro
...
sonte po shkon nje zemer po e lendon ku mbeti dashuria jon shkoo dhe largohu ne mua mos mendo set kam dashur ndonjeher harro

edoo
nese ti mendon se te kam harru gabohesh loqka jem per ty jam tuj mendu
rony
ku je ti tani me thuaj se ku je a ndoshta me tjetrin sonte ti po fle
edoo
cdo dit ben drite njesoj e ti nuk je aty sa dua qe ti shoh ata syt e zi
rony
nese do te shkosh te lutem shko merri plagt me vete mua me harro
...
sonte po shkon nje zemer po e lendon ku mbeti dashuria jon shko dhe largohu ne mua mos mendo se tkam dashur ndonjeher harro
sonte po shkon nje zemer po e lendon ku mbeti dashuria jon shko dhe largohu ne mua mos mendo se tkam dashur ndonjeher harro
sonte po shkon nje zemer po e lendon ku mbeti dashuria jon shko dhe largohu ne mua mos mendo se tkam dashur ndonjeher harro