Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edoo - Mendoj Per Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mendoj Per Ty".
3. Video është e këngës "Mendoj Per Ty", por nuk këndohet nga Edoo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Edoo - Mendoj Per Ty  (Feat. Niki & E-king)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Niki

27/05/2010

2010-05-27T16:47:05+00:00E-KinG
qe qe po vi po vi
n'zemer du me t'hi
jeten du me shkri
mendoj veq per ty

reptura: 1 Edoo

naten po t'thrras n'andrra
e ti spo vjen ala
ti um mete pik n`zemer
prej dites qe t`kam pa

n`shkoll kur po t`shohh
zemra po m`kallet flak
1 dit deshta me t`nal
po se pata at nafak

shpesh ta boj me sy
kishe sum shehh ti bon
e keshesh ner vete
e mu gjaku m`vlon

du me t`dal perpara
po besom qe nuk po muj
jepa veq 1 shej
e mu ti mos luj

ajde thuma 1 fjal
se fjala jot per mu vlen
kur shohh buzt e tua
zemra si sahat (or) um rren

kur ta shoh at ftyr
krejt du mu tranu
e urt e but e mir
per ty boj gjakun n`gu

e dhezi cigaren
tu sillem ty perpara
mos um shti bukuroshe
se me kejt per ty boj gare

ti ski ku me shku
ki me ra n`dor tem
hajde mos vono
se je tum lon pa men

Ref..
qe qe po vi po vi
n'zemer du me t'hi
jeten du me shkri
mendoj veq per ty

reptur. Nikki
nalu pak zemer
mos u ma mene madhe
hajde pak te un
du mi ka do halle

du me ti thon do fjal
se qka n`djej un per ty
mos ma qo vetllen
se n`zemer je tum shkri

flokt e tua t`gata
shum un i du
zemra jote paster
beso qe osht per mu

rri n'dritare ket nat
tu mendu une per ty
ala zemra um rreh sikur
ishim bashk te dy .?D:

Njejet nuk esht asgjë nga
dita qe te kam takuar
dhe i zgjuar rri ter naten
Për ty duke menduar

Duke mos kuptuar pse
ne dy nuk jemi te bashkuar
ndoshta dashurin qe duhet
ta kem dikush e ka mallkuar

ndoshta jo ndoshta krejt
çka duhet eshte
vetëm pak koh
ta kuptosh dashurin

time ather t'me thuash po
Un per ty jetoj
un për ty mendoj
edhe vetëm dy fjal


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet