Audio

Eduart Dëma - Bashkë T'ia Themi Këngës  (Feat. Gëzim Zefi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/03/2017

2017-03-15T00:29:22

Featuring

Gezim ZefiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bashkë T'ia Themi Këngës" kënduar nga Eduart Dëma.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eduart Dëma i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Eduart Dëma:

Më Shumë...