Official Video

Edueda Salihaj & Uliks Salihaj - Hoverboard  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/04/2017

2017-04-14T15:44:21

Teksti:

Milaim Mezini

Pjesëmarrëse në

Diamond Fest 2017Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hoverboard" kënduar nga Edueda Salihaj & Uliks Salihaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Edueda Salihaj & Uliks Salihaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin