Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Atdheun

Permeti

Permeti
Nje bukuri e rralle
Nga Zoti e krijuar
Me vlera historike
Qendisur e punuar
Nje vend origjinal
Dhe shume perrallor
I mbushur plot me njerez
Bujare dhe punetore.

- poezi nga Egla Lile


- Poezia u dërgua nga _eda_ -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet