Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egla Shkurti - Ti Rri Edhe Pak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

ktheje dhe nje here koken ti ktheje te lexosh kujtimet mbaje dhe nje here frymen ti mbaje preki drilljet jejejejejej ditet na mbaruan pa filluar malli do te me marr dhomen kujtuam ngjyren ka ndryshuar efekt tani i harruar

REF ti rri dhe pak me rri zemer perqafome prap
ti rri dhe pak per ty po flas nje agim zemer larg 2x

2.degjo fjalen e fundit para se te ikesh
pastaj perplase deren nje zemer e semur e dashuruar po nuk u sherua ME FAL

REF ti rri dhe pak me rri zemer perqafome prap
ti rri dhe pak per ty po flas nje agim zemer larg 2x

Ky tekst u dërgua nga KristjanaPublikimi: 18/11/2010
Festivali: Kënga Magjike 2010


Më Shumë Këngë Nga Egla Shkurti:


Komente 0


Egla Shkurti - Ti Rri Edhe Pak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Rri Edhe Pak".
3. Video është e këngës "Ti Rri Edhe Pak", por nuk këndohet nga Egla Shkurti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.