A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egland
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  42
Këndon kryesisht: pop

Egland është këngëtar i njohur. Më datë 5 Shkurt 2011, Ergys Shahu publikon videoklipin "Jo S'e Besoj", në bashkëpunim me Egland.

Më datë 4 Gusht 2011, Egland Daci publikon videoklipin "Sdua Ti Japim Fund".

Më datë 1 Shkurt 2013, Egland publikon videoklipin "Byebye".

Në Maj 2013, Egland & Dj R marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "Pasarela".

Më datë 10 Tetor 2013, Stine publikon videoklipin "Pa Ty S'ndihem Mire", në bashkëpunim me Egland.

Më datë 1 Janar 2014, Egland publikon videoklipin "Come Back Again".

Më datë 6 Mars 2014, England publikon videoklipin "2 Metra Nen Toke", në bashkëpunim me B2N.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019