Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Egland Daci - Nje Ne Nje Milion  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  22

Komente

Asnjë Koment

10/01/2012

2012-01-10T11:53:04+00:00une e di se ti me don vetem ti me emocionon ti je nje ne nje milion (2)nje ne nje milion nje ne nje milion ti mbas meje une mbas teje sirrna me mua nuk ka filma se don me bo pasthirrma ahhhhhhh......... nuk ka rendesi se ca kena kalu jam i gacem me ty me fillu nuk ak kohe me u mendu dicka e re sapo ka fillu une e di se ti m'don se ta lexoj tek syte une e di se ti m'don nuk kam nevoje me t'pyt ahhhhhh m'plen mesazhet kur mi nis nga mesi nates ti je nje ne nje milion dhe me e mira klases edhe pse vishesh thjesht ty djemt po tvin pas m'pelqen se vishesh thjesht me rroba adidas ti memocionon tek ty vetene e gjeta ti je nje ne nje milion je e vetmja e verteta une e di se ti mdon vetem ti memocionon ti je nje ne nje milion nje ne nje milion une e di se ti mdon vetem ti memocionon ti je nje ne nje milion nje ne nje milion (4) me pelqen cdo gje tek ti dhe menyra se si flet kisha jetu me ty ma shume se njeqind vjet ti je me e mira ne qytet oooooooo....merre ti shoqen me vete se une po marr nje shok ani ani mos kani me trego ku e ke shpine se vi tmarr me makine edhe dalim ku tdush ti edhe pim ca tdush ti kur je me mu sguxon m e te fol kush se ja plas grushtiiiii une e di se ti mdon vetem ti memocionon sa shume flasim ne telefon ska rendesi sa kushton..................gjithe boten kalova si ti nuk takovaa.....................shtate nota i mblodha e ty ti dedikova .......une e di se ti mdon vetem ti memocionon ti je nje ne nje milion nje ne nje milion (2)nje ne nje milion nje ne nje milion nje ne nje milion nje ne nje milion ehhhh ehhhhh ehhhhh ehhhhh ehhhhh ehhhhh ehhhhh ehhhhh ehhhhh ehhhhhh ehhh ehhhhh ehhhhh ehhhh..............................................


Më Shumë Këngë Nga Egland:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet