Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egland - Per Ty Cmendem (Feat. Ergys Shahu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  91

Kur e shoh ne sy humbas ne syte e saj
cdo mendim i imi fshihet ne ate cast
eshte kjo ndjenje qe kam qe vetem ty ta fal
emocion i rralle kur ty te kam pran ...

Jo s'mund ta shpjegoj cdo sekond t'mendoj
nga mendja s'te largoj se vec per ty jetoj
kjo situata jone kaq shum po me mundon
arsyeja ime je ti per ty a ka rendesi ...

Gjithcka do ndryshoj per ty do ta bej
te mendoj cdo nate cdo nate behet e gjate
e perjetoj nje ndjesi nje ndjesi qe t'perket ty
i vetem rruge un endem se per ty cmendem ...

Ref
Un kam faj e pranoj se ty te deshiroj
jo s'te harroooooj
nje pergjigje un e pres
ne cdo cast ne cdo moment deri sa t'vdesssssssss

EGLAND:

Ti situaten e din e din qe m'ke ngel fiksim
un po e ndjek nje vizion vizioni im je ti
e di qe koha kalon po pse t'kaloj pa ty
kur ti mund te jesh me mua e un mund t'jem me ty
e di qe e ke t'veshtire e di qe nuk jam sjell mire
e di qe ty te mundon kjo situata jone
e di qe edhe m'kupton e ndoshta me mendon
e di qe ende vashdon ne dashurin tone beson ...
un t'kerkoj t'kerkoj cdo dite ty te te dua s'kam frike
ti ndoshta kshu se ke prit dije se te du pa limit
ty te te dua vashdoj dhe gjithmon do ta boj
jo s'kam arsye t'harroj por kam arsye t'kerkoj ...
ti je versioni me i mire ndaj s'te them dot lamtumire
pjesa me e mire nga un ti je vajza qe m'len pa gjume
zgjohem nga gjumi dhe trembem ti je ajo qe per ty cmendem
Un per ty cmendem un per ty cmendeeeeeeeeeeem

Ref:
Un kam faj e pranoj se ty te deshiroj
jo s'te harroooooj
nje pergjigje un e pres
ne cdo cast ne cdo moment deri sa t'vdess.


Ky tekst u dërgua nga AiddaEgland
Featuring: Ergys Shahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2012


Egland - Per Ty Cmendem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Cmendem".
3. Video është e këngës "Per Ty Cmendem", por nuk këndohet nga Egland.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egland:


Komente 2