Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Abazi - Bashkëshortja E Mirë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

I
Cila grua do të bën të lumtur
Dhe gjithë jetën do të ndihesh bukur
Na tregoi Pejgamberi ynë
Cila është bashkëshorte mirë

Refreni

E shikon të gëzon
Shum e don dhe të don
Kur je larg të mungon
Asnjëherë s'të lëndon

Refreni A)
Po ke kujdes, ti o djalë i ri
Po ke kujdes, ti në dashuri
Po në martesë, t'lutem hapi sytë
Jeta është e gjatë, nuk ësht dy tri ditë

II
Kush e njeh Allahun në kët jetë
I jep Zoti lumturi t'vërtetë
Na tregoi Pejgamberi ynë
Cila është bashkëshorte mirë

Refreni

E shikon të gëzon
Shum e don dhe të don
Kur je larg të mungon
Asnjëherë s'të lëndon

Refreni A)
Po ke kujdes, ti o djalë i ri
Po ke kujdes, ti në dashuri
Po në martesë, t'lutem hapi sytë
Jeta është e gjatë, nuk ësht dy tri ditë
Egzon Abazi
Publikimi: 13/06/2020


Egzon Abazi - Bashkëshortja E Mirë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bashkëshortja E Mirë".
3. Video është e këngës "Bashkëshortja E Mirë", por nuk këndohet nga Egzon Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egzon Abazi:


Komente 0