Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Pireci - Pse Te Doja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Nje si ty e enderroja ne cdo kohe
nje si ty une besoja se sdot me le
dhe nje si ty une e doja ta kaloja kete jete
si pate shpirt te largohesh tme lesh vete

Me askujt skam fuqi ti besoj
une dashurova por dashuria me lendoi
si ajo nuk dua asnjehere me te takoj
ajo me la dhe pse ishte me
e shtrenjta qe kisha nkte bote

Me kto ndjenja ti ke luajtur pa meshir
a u kam faj pse te doja me gjith shpirt
a eshte e drejt te vuaj sot per ty
kur ti ike dhe nuk mendove
per zemren qe po dhem per ty

E urrej veten si te lash
t`me hije ne zemer ne gjak
pa fjal u trete dhe une lutem
t`harroj pak nga pak


Ky tekst u dërgua nga JurgenEgzon Pireci
Publikimi: 03/03/2013
Festivali: Top Fest 10


Egzon Pireci - Pse Te Doja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Te Doja".
3. Video është e këngës "Pse Te Doja", por nuk këndohet nga Egzon Pireci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egzon Pireci:


Komente 0