Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egzon Shkololli

Tags: Egzon Shkololli

Egzon Shkololli është një këngëtar i njohur. Një tjetër këngëtar shqiptar i është shtuar tregun muzikor në Kosovë. Ai quhet Egzon Shkololli, i cili dallohet për një zë shumë të veçantë dhe ka dy vjet që merret me muzikë. Pejani ka pak kohë që ka publikuar një video mjaft interesante dhe një këngë mjaft të dëgjuar me titull “Dashuria e parë”. Egzoni është një nga këngëtarët shqiptar shumë i kërkuar sidomos në gëzimet familjare, ndërsa dita-ditës përgaditet të sjellë këngë të reja për t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017