Më mbaj mend (për 1 muaj)


Egzona Tahiri - Superstar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Superstar".
3. Video është e këngës "Superstar", por nuk këndohet nga Egzona Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Egzona Tahiri - Superstar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  7

Komente

1 🔥

03/01/2011

2011-01-03T17:49:05+00:00un kenga kenga dhe un nuk ka te diel nuk ka te shtune
ska pushim nuk ka ndalim un e kenga bashke nje qellim
nje qellim kam nje deshire te madhe sa nje ... te kendoj shume kenge te behem SUPERSTAR po mendohu moj qe ti dal
perballe un qe do behem SUPERSTAR kam deshir te madhe sa nje
... te kendoj shume kenge te behem SUPERSTAR pa mendohu
moj qe ti dal perballe un dikur qe do behem do jem SUPERSTAR

cdo dite nga pak cdo here me shum i afrohem sa te dush
deri ne fund ndoshta jam e vogel por nuk brengosem fare
se nje dite do te behem nje kengetare e madhe.
kam nje deshire te madhe sa nje ... te kendoj shume kenge
te behem SUPERSTAR pa mendohu moj qe ti dal perballe
un dikur qe do behem do jem SUPERSTAR kam nje deshire te
madhe sa nje ... te kendoj shume kenge te behem SUPERSTAR
pa mendohu moj qe ti dal perballe un dikur qe do behem
te jem SUPERSTAR.

kam nje deshire te madhe sa nje ... te kendoj shume kenge
te behem SUPERSTAR pa mendohu moj qe ti dal perballe
un dikur do behem te jem SUPERSTAR.
kam nje deshire te madhe sa nje ... te kendoj shume kenge te behem SUPERSTAR.

pa mendohu moj qe ti dal perballe un dikur qe do behem te jem SUPERSTAR kam nje deshire te madhe sa nje ... te kendoj
shume kenge te behem SUPERSTAR.

para pap pa papam para pa pa pam pa pa pam.


Ky tekst u dërgua nga Orhidea Qadraku
Më Shumë Këngë Nga Egzona Tahiri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet