El Padrino Man
El Padrino Man
El Padrino Man
  • Emri i Vërtetë:
  • Rigert Cani:
  • Vendlindja:
  • Elbasan Shqipëri
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 18 1984
  • Shenja e Horoskopit:
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


El Padrino Man është këngëtar i njohur. Ai ka lindur ne qytetin e Elbasanit. Emri i tij i vertete eshte Rigert Cani dhe ka vazhduar shkollen ne qutetin e Durresit per mjeshtri sportive. Eshte bere i njohur me kengen "Imagjinata", "Bum shakawa" e me pas ishte nje prej t pareve kengetare ne top festin e pare. Sa per jeten personale, el padrino Man eshte i fejuar me nje vajze Korcare.

Më datë 16 Dhjetor 2014, El Padrino Man & Don Enio publikojnë videoklipin "Diva", në bashkëpunim me Reni Elbasanit & Dj S!x.

Më datë 26 Shkurt 2015, El Padrino Man publikon videoklipin "Topolake", në bashkëpunim me Fred Sybardhi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0