Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
El Star

Tags: El Star

Vendlindja: Brec    Mosha: 11 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Bricjapi  
El Star është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri i tij i vertet eshte Egzon Shatrolli. U shperngul ne Dumnic tani do qe te merret me muzike. Ka bërë një kenge dhe shpresojm qe te kete te tjera me tej....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017