Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elderin Dekaj - Provimi I Dashurise  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/06/2016

2016-06-24T12:41:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Provimi I Dashurise" kënduar nga Elderin Dekaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elderin Dekaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elderin Dekaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet