Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eldis Arrnjeti - Kthehu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kthehu
Koha jo nuk te sheron
Ajo te meson
I thyer te jetosh, te qeshesh
Dhe kur ndjehesh bosh

Pa ty minuti zgjat nje ore
e te dua dhe me fort
Por jo ste prek dot
me shkatrron
Me gjunjezon

Dhe tani un pyes vetem time, a te meritoj?
Pyes prap, a po jetoj apo vetem ekzistoj?

Ref
Kthehu per te fundit here
Ma kthe dimrin tim ne vere
A te merr malli najher
Nkraht e mi te flesh si athere
Kur bota ime kishte vlere

Te ajo dhome ku me le
at moment na vrave ne
Dashuria mbet e shkrete
dhe veten ngushelloj ne kte jete

Neser une do zgjohem prap
i njejt si dje pa ty
ka shum vite qe pres
e di sdo jesh sdo jesh aty


Ky tekst u dërgua nga Menaxheri I EldisitEldis Arrnjeti
Publikimi: 09/03/2023
Teksti: Eldis Arrnjeti
Orkestrimi: Genti Lako
Produksioni: Bujar Daci
Video Produksioni: Gacalin GjecajEldis Arrnjeti - Kthehu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu".
3. Video është e këngës "Kthehu", por nuk këndohet nga Eldis Arrnjeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eldis Arrnjeti:


Komente 0