Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Elejda Dosi - Dy Motrat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/02/2017

2017-02-07T16:58:041
Skemi nje Babe e nje nen
Skemi nje deg e nje rrenje
Erdhi fati pa na thene
Sishim motra por u bem
Erdhi fati pa na thene
Sishim motra por u beme

R2
Moter zemre moter kege
Moter loti
Sma dha Nenea sma dha Baba
Ma dha zoti

2

Motra ti e Motra une
Jemi mbushur plot shtepija
Une dua Motrat e tua
Sa dhe ti Motrat e mija
Une dua Motrat e tua
Sa dhe ti Motrat e mija

R2

3
Tani Jojo me nuke themi
Jemi shoqe Motra sjemi
Se si motra vime e vemi
E me shume se Motra jemi
Se si Motra Vime e Vemi
E me shume se Motra jemi

R2


Më Shumë Këngë Nga Elejda Dosi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet