Official Video

Elejda Dosi & Liku - Meraku I Motres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/08/2018

2018-08-27T16:27:32

Teksti:

Vojsava Alia

Muzika & Orkestrimi:

Vani RushitiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Meraku I Motres" kënduar nga Elejda Dosi & Liku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elejda Dosi & Liku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elejda Dosi: