Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eleni Foureira - Agapi Pou Na Teriazi Se Mena Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ποτέ μου δεν είχα πολλές
Τρελές απαιτήσεις απ’ τον άνθρωπο μου
Το χάδι ζητούσα κι εγώ, σαν ένα κορίτσι απλό
Βαρέθηκα τόσες φορές
Να κάνω κακό μόνο στον εαυτό μου
Λυπάμαι πολύ, δε μου ταιριάζει αυτό

Σειρά μου ν’ αλλάξω ζωή
Σκοτώνω τη λέξη μαζί
Σειρά μου να βρω
Αγάπη που να ταιριάζει σε μένα

Σειρά μου ν’ αλλάξω ζωή
Πατάω το κουμπί διαγραφή
Σειρά μου να βρω
Αγάπη που δε θα μοιάζει σε εσένα

Ποτέ μου δεν είχα πολλές
Τρελές απαιτήσεις από τον άνθρωπο μου
Μου έφτανε μία αγκαλιά κι αμέσος γινόμουν καλά
Βαρέθηκα πια να μου λες
Το λάθος πως είναι πάντα δικό μου
Λυπάμαι πολύ, μα δε μπορώ πιο σωστά


Eleni Foureira - Agapi Pou Na Teriazi Se Mena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Agapi Pou Na Teriazi Se Mena".
3. Video është e këngës "Agapi Pou Na Teriazi Se Mena", por nuk këndohet nga Eleni Foureira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eleni Foureira:


Komente 0