A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Eleni Foureira - Ladies


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/05/2015

2015-05-12T19:35:21

Këngë e albumit:

"Vasilissa"


Ladies
Stand, stand, stand up
Stand up, stand up

Hey what I'm gonna say
You better sit and listen
You better stay
If you don't wanna hear it look away
And if you try to fight
You'll make my day

Hey get on with your ride
I'm gonna bring the light
Into the night
If you don't wanna hear it look away
And if you try to fight
You'll make my day

I am the sunshine
Moonlight, shadow, angel
Everything you want
I am seduction
Priest, distraction
And you better get along
I am a garden
Flower, comet, cycle
And everything you feel
I am a kitty, tiger
Cute and violent
Give me all I need

[Chorus]
Ladies stand up
You've got the right
You got the power
The boss you need
The things you say
I will become
Ladies stand up
You've got the right
To fly higher
Be free to love
Be free to live
Be free to roar
Ladies stand up
Ladies stand up
Ladies stand up, up
Ladies stand up, up
Ladies stand up

Hey what I'm gonna say
Get it in your mind
And you'll be ok
If you don't wanna hear it look away
And if you try to fight
You'll make my day

Hey get on with your ride
I'm gonna bring the light
Into the night
If you don't wanna hear it look away
And if you try to fight
You'll make my day

I am the sunshine
Moonlight, shadow, angel
Everything you want
I am seduction
Priest, distraction
And you better get along
I am a garden
Flower, comet, cycle
And everything you feel
I am a kitty, tiger
Cute and violent
Give me all I need

[Chorus]

Ladies you've got power, power, power


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018