Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eleni Foureira - Follow The Sunrise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Under the shine of the moonlight
Under the stars as they light up the nightsky
Frozen in time we can lie by the shoreline
Falling in love watching the sunrise

Run away with me
See what we will be
Then i'll set you free
As we follow the sunrise

[Chorus]
As we follow the sunrise

Under the shine of the moonlight
Under the stars as they light up the nightsky
Frozen in time we can lie by the shoreline
Fall in love watching the sunrise

Inside the waves of the sunlight
Inside the waves as they quietly roll by
Hitting the clouds we can dance we're in flight
And fall in love chasing the sunrise

Run away with me
See what we will be
Then i'll set you free
As we follow the sunrise

[Chorus]
As we follow the sunrise


Eleni Foureira - Follow The Sunrise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Follow The Sunrise".
3. Video është e këngës "Follow The Sunrise", por nuk këndohet nga Eleni Foureira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eleni Foureira:


Komente 0