Elgit Doda

Permierë: Elgit Doda Vjen Me “Dikush Të Do”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[04-07-2015]
Listës së projekteve muzikore për këtë verë të estradës tonaë po i shtohet edhe një videoprojekt i ri.

"Dikush të do" titullohet kënga më e re e cila vjen premierë nga kantautori Elgit Doda.

Ai ka kohë që është duke punuar për këngën e tij të re, e ndërsa i ka realizuar asaj edhe videoklipin.

Ky do të jetë projekti i vetëm i këngëtarit për këtë verë, pasi ai do të merret me punën në studio për inçizmin e këngëve të këngëtareve të tjera.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Permierë: Elgit Doda Vjen Me “Dikush Të Do”

  Elgit Doda - Dikush Te Do [Teksti dhe Klipi]

Komente 0