A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elgit Doda - A Ma Fal  (Feat. Ilger)


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  23

Fans' Comments

1 🔥🔥

06/08/2018

2018-08-06T16:00:05

Music:

Elgit Doda

Lyrics:

Yll Limani

Video Production:

MAX Production


[ILGERI:]
M'fal që e kam tepru
nuk e di pse s'ta kam thanë
ti çdo ditë më ke mungu
sa doja unë të t'kisha pranë
Fjalët sonte vetë po m'dalin
e tani po e kuptoj
asnjë jo s'e shun mallin
dua të t'shoh
Do të t'pres në vendin
ku jemi parë
Prapë dashni unë jam tu prit

[REF. BASHKE:]
A ma fal baby a ma fal
bonu ti e imja prapë
A ma fal baby a ma fal
a ma fal ti zemrën prapë
A ma fal baby a ma fal
bonu ti e imja prapë
A ma fal baby a ma fal
zemrën ti, zemrën ti

[ELGITI:]
Edhe pse t'kom dasht jo nuk falet
ndjenjat veç për ty jo nuk ndalen
vetë ma ke thënë sa herë ti
e mendoj dhe prapë nuk je ti.
Ora 2 n'mëngjes veç na dy
zemër du m'u pa sy n'sy
du me u kthy unë prapë, du me kthy
kohën prej fillimit
kur zemrën ta kam thy
Atëherë s'e kom ditë
kom dashtë, s'e kom ditë
dashnia mua mu ka rrit, besom ti
Premtoj se çdo ditë
T'betohem ty çdo ditë
Dashni për çdo ditë, besom ti

2x:
E di që kom gabu
edhe nuk e meritoj,
nuk e meritoj.
E di që kom gabu
po pa ty nuk o njësoj,
jo, nuk o njësoj.

[REF. BASHKE:]
A ma fal baby a ma fal
bonu ti e imja prapë
A ma fal baby a ma fal
a ma fal ti zemrën prapë
A ma fal baby a ma fal
bonu ti e imja prapë
A ma fal baby a ma fal
zemrën ti, zemrën ti

[REF. BASHKE:]
A ma fal baby a ma fal
bonu ti e imja prapë
A ma fal baby a ma fal
a ma fal ti zemrën prapë
A ma fal baby a ma fal
bonu ti e imja prapë
A ma fal baby a ma fal
zemrën ti, zemrën ti

e-Cards (4)

2018-09-20 03:29:46
Ora 2 n'mëngjes, veç na 2
Zemër du m'u pa sy n'sy
Du me u kthy unë prapë,
Du me kthy kohën
prej fillimit
Kur zemrën ta kam thy
U krijua nga ina 2018-09-01 17:02:33
A ma fal, baby?
A ma fal zemrën ti?
2018-08-22 13:35:41
Edhe pse t'kom dasht,
jo nuk falet
ndjenjat veç për ty
jo nuk ndalen
2018-08-10 05:23:05
Ti çdo ditë më ke mungu
Sa doja unë të t'kisha pranë

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019