Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elgit Doda & Noah - Nuk Jam Si Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jam Si Ti".
3. Video është e këngës "Nuk Jam Si Ti", por nuk këndohet nga Elgit Doda & Noah.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elgit Doda & Noah - Nuk Jam Si Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

Muzika:

Elgit Doda

Teksti:

Noah

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Noah

24/08/2019

2019-08-24T15:00:12+00:00[Noah:]
Ajo syt mi ka marre
Prej dashnis qe pata un
Mi ka thy qe kur ja fala
E per fare i ndrroi
Ajo nuk pati marre
Po lutet prap mu kthy
Ama tradhtaret un i harroj
S'dite as rrenat me mi bo
S'dite jo nuk dite me m'genjy
Nuk dite as me mbo sikur mdo
Ej nuk dite dite jo
Krejt fjalet qe i ke thon
ti çova n'djall
Atje ty ti kom lon

[REF.:]
Ti n'faje
E le zemren qe t'ka dasht
E m'the mu: "Merre maje"
Se na nuk muna me kon bashk
Prap mi le mu krejt kto faje
E le zemren qe t'ka dasht
E m'the mu: "Merre maje"
Se na nuk muna me kon bashk

[Elgiti:]
Jan shenjat qe i le
Se ke dit se sa po m'djeg
E vetes nuk ja fale
Se ke dit se sa shum per mu ke vlejt
E m'le pa frym
Merre zemren time maje
Sa m'ke lendu, une e maj mend
Se m'ka dhemb
Jo s'pati ndjenja fare, jo nuk pat'
e mrena shpirtin helm ma boni mu
dalengadale m'zhyti thell e me thell

Se ti dhash krejt
prej zemres e shpirtit me dolen
e m'sollen prap atje
E di ti jom prap me ty
Dhe vetem te shoh se nuk di te te urrej
Po ta kujtoj ty sa vrave sa vrave sa vrave
Vazhdon e vret e nuk e di mo jo sa dhemb
me duhet ta ndjej

[REF.:]
Ti n'faje
E le zemren qe t'ka dasht
E m'the mu: "Merre maje"
Se na nuk muna me kon bashk
Prap mi le mu krejt kto faje
E le zemren qe t'ka dasht
E m'the mu: "Merre maje"
Se na nuk muna me kon bashk

Kartolina (3)

16
9
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elgit Doda:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet