Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elgit Doda - Tharë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Vend qe nuk ka ekzistuar kurre
Realiteti vazhdon te me shkaterroje jeten
E mbaj gjithcka perbrenda
Eshte kaq ndryshe ne koken time
Eshte sikur jam i trishtuar gjithe kohen...

Syt per ty mo me jan thar
E vetes, jo, nuk ia fal
Sa te doja nuk e dije 2x
2x

Kohen qe kalon e nuk e kthej dot
E humba rrugen time nuk e gjej dot
As veten time jo mo nuk e ndjej 2x

A mendon ti vetem ndonjer
Sikur te ishim vetem dhe njer
Vetem dhe njer
Asgje jo me nuk ka vler
Dua te me fal
Un te jetoj me zor
Me zor
Dua te t'shoh
Ti nuk je, jo

Syt per ty mo me jan thar
E vetes, jo, nuk ia fal
Sa te doja nuk e dije 2x
2x

Shpirtin ma ke marr e me s'e kthej dot
E humba gjysmen time, si ta gjej dot?
E fryma ime e fundit te ty flen sot
Fryma ime e fundit te ty flen
Sikur kishim vetem dhe nje nat
Sikur t'ishte kjo e fundit nat
Vetem dhe nje nat
Gjithcka ka mu ndodh ja
Dua te me fal
Dua te t'shoh
Ti nuk je, jo

Syt per ty mo me jan thar
E vetes, jo, nuk ia fal
Sa te doja nuk e dije 2x
4x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Elgit Doda
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/03/2021
Teksti: Alban Kondi & Elgit Doda
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Elgit Doda
Mix/Master: Marenglen Boja
Video Produksioni: Fullmoon Production
Directed: Klaudia ShehuElgit Doda - Tharë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tharë".
3. Video është e këngës "Tharë", por nuk këndohet nga Elgit Doda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elgit Doda:


Komente 0