Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elhaida Dani - Fjala E Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  21nate e gjate jashte ben ftohte.
nuk e di se sa kohe kaloj qe nga endrra qe me verboj.
shume e thjesht e kujtoj gjith motivet qe nuk harroj gjith adresat qe do nderroj.

rrefreni:
ishe vet jeta ime por sot ndaloi fjale e fundit qe shkruaj por se degjoj dhe tani vetem rilexoj kete leter qe spo e dergoj.
ulem jashte rruge e ftohte ska rendesi me se ku do shkoj kur e di qe ty ste takoj .
shum e thjesht te kuptoj gjith motivet qe nuk harroj gjith adresat qe do nderroj.


Ky tekst u dërgua nga BranoElhaida Dani
Publikimi: 20/11/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Ardit Roshi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Elhaida Dani - Fjala E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjala E Fundit".
3. Video është e këngës "Fjala E Fundit", por nuk këndohet nga Elhaida Dani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elhaida Dani:


Komente 0