Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli (Elvis Skeraj)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Elvis Skeraj
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Eli (Elvis Skeraj) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Eli ka lindur ne Prizren 12.09.1987, jeton ne Prishtinë, me Hip Hop ka filluar ne vitin 2006 me grupin e at hershem In Record Barbarous deri ne vitin 2011. Nje kohë të gjat ka pauzuar ne muzike, por eshte rikthyer qe nje vit me disa bashkpunime te njepasnjeshme me Andin Randobraven, ndresa kete muaj ishte i ftuar ne kanalin 10 ku tregoj qe kengen e ardhshme qe do ta publikoj kete muaj do te jet vet pa bashkpunim dhe do te fillon te punoj me Reper...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Eli, Elvis Skeraj

Komente 1