Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Eli-G & Gutti - Qyshtu Bona Sen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

15/09/2012

2012-09-15T16:01:32+00:00

Më Shumë Nga

GuttiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qyshtu Bona Sen" kënduar nga Eli-G & Gutti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elsamed Senaj (Eli-G):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet