Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Malaj & Asim Gashi - Potpuri (N'kosove Show) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Potpuri (N'kosove Show)" kënduar nga Eli Malaj & Asim Gashi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Potpuri (N'kosove Show)".

Ky tekst është kërkuar 10 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
10

DËRGO TEKSTIN
Eli Malaj & Asim Gashi
Publikimi: 03/11/2023
Produksioni: Agim Desku
O Bilbil Ka Fluturon (Intro)
Pina Viski (Origjinali Duli)
Hyni Te Gjithe Ne Valle (Origjinali Adem Ramadani)
Dikur E Kam Pas Nje Vajze (Vellezrit Aliu )
Dola Kur Dola
Mora TestinEli Malaj & Asim Gashi - Potpuri (N'kosove Show)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (N'kosove Show)".
3. Video është e këngës "Potpuri (N'kosove Show)", por nuk këndohet nga Eli Malaj & Asim Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Eli Malaj:


Komente 0