A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elia Zaharia - October 31

Teksti i këngës:

D0nt Hate Me Cause I Got It Goin On
Its Just Me Im Hot After Cold
I Can Rock It Any Way That I Choose
Im So Good (0h Yeah) i Make Up All Of The Rules
I Cant Help It If I Set All The Trends
Everybody Wants To Be My Bestfriend
Its Infectious So Dont Be Jealous Just Join In This Lovefest You Know That

Its All About Me
Its All About Me [0h Yeah]
Me Myself And I
Its All About Me
Its All About Me (its All Bout Me)
Its All About Me Me Me Me Me
Everybody Knows Its All About Me

Muh Muh Muh Myspace I Have 10million Friends
Tuh Tuh Tuh Text Me Bff Till The End
Puh Puh Puh Page Me On Your Cell And Press Send
Diva What? diva Who? diva Where? thats Me!
Duh Duh Duh Download All My Crazy New Hooks
Up Up Up Upload All My Video Looks
So Buy My Ringtones Fashion Line And Cookbooks
Diva What? diva Who? diva Where? thats Me!

Its All About Me
Its All About Me [0h Yeah]
Me Myself And I
Its All About Me
Its All About Me [its All About Me]
Its All About Me Me Me Me Me
Everybody Knows Its All About Me

Dont Blame Her Im So Beautiful
Not Her Fault Im Platium And Gold
Shes The Queen And My Ring Is Supreme
So Follow The Leader Your All On My Team
I Cant Help It If I Set All The Trends
Everybody Wonts To Be My Betfriend
Its Contagious And Its So Outragious
Grandparents, grownups, kids Of All Ages

You Know Madonna Aint Got Nothin On Me
Buh Buh Beyonce Aint Got Nothin On Me
Chri Chri Christina Aint Got Nothin On Me
Diva What? diva Who? diva Where? thats Me!
You Know Mariah Aint Got Nothin On Me
Fuh Fuh Fuh Fergie Aint Got Nothin On Me
Guh Gwen Stefani Aint Got Nothin On Me
Diva What? diva Who? diva Where? thats Me!

You Know Its All About Me Im A Speciality
You Know Its All About Me Im A Nomile
You Know Its All About Me Who Else Could It Be
Madonna Text Me Page Myspace You Shud Not Erase Me Fergie Jlo Gwen Stefani
You Now Aint Got Nothin On Me
Indoor Outdoor Im So Clever Thatz Why I Will Rule Forever

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019