Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elia - Elektronik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Lart sa me erresir
Asgje nuk duket mir
Pak e merzitur ndihem
Dikush nuk do tme doj
S'jam eligmatike
Te me kuptoj nuk dinte
Ai duekj qe sme njihtee e e e e
Prap une stilin tim
Duhet ta heq merzin
Prap ka kudo rini
Atje kam vendin tim
Jam si pa kuptim atje ku njerezit din
Thjesht ty te dua vertet
Te dua verteettttt

Stilin tend elekronik
Sa her viiijmm

Lart sa me erresir
Asgje nuk duket mir
Pak e merzitur ndihem
Dikush nuk do tme doj
S'jam eligmatike
Te me kuptoj nuk dinte
Ai duekj qe sme njihtee e e e e
Prap une stilin tim
Duhet ta heq merzin
Prap ka kudo rini
Atje kam vendin tim
Jam si pa kuptim atje ku njerezit dinn
Thjesht ty te dua vertet
Te dua verteettttt

Ref x2
Stilin tend elektronik
Cdo gje dridhet sa her vijm
STILIN TEND ELEKTRONIK
Sa herr vij


Ky tekst u dërgua nga  Adela1Elia
Publikimi: 10/06/2011


Elia - Elektronik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Elektronik".
3. Video është e këngës "Elektronik", por nuk këndohet nga Elia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elia:


Komente 0