Audio

Elia - Sikur Edhe Një Herë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/04/2012

2012-04-29T20:59:24

Gjithçka kaloi...
dhe unë qëndroj atje ku isha dje
Përmbysur në kujtime
në shpresat qe ti le...

Më kujtohen fjalët...
Ti je bota për mua
Më shfaqen shpesh momente
që ne të dy kaluam

Si mund te largohesh...
Të kthesh në një kujtim,
të gjithë dashurinë tonë
ta kthesh në një mallkim.

Sikur edhe një herë
ta rikthenim kohën pas
Sikur edhe një herë
të jemi sërish bashk

Say you love me...
Say you love me...
Say you love me...

Say you love me...
Say you love me...
Say say you love me...

Gjithçka kaloi...
dhe unë qëndroj atje ku isha dje
Përmbysur në kujtime
në shpresat qe ti le...

Më kujtohen fjalët...
Ti je bota për mua
Më shfaqen shpesh momente
që ne të dy kaluam

Si mund te largohesh...
Të kthesh në një kujtim,
të gjithë dashurinë tonë
ta kthesh në një mallkim.

Sikur edhe një herë
ta rikthenim kohën pas
Sikur edhe një herë
të jemi sërish bashkë

Si mund te largohesh...
Të kthesh në një kujtim,
të gjithë dashurinë tonë
ta kthesh në një mallkim.

Sikur edhe një herë
ta rikthenim kohën pas
Sikur edhe një herë
të jemi sërish bashkë.


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimKartolina (1)

2018-03-04 08:22:06
Si mund te largohesh...
Të kthesh në një kujtim,
të gjithë dashurinë tonë
ta kthesh në një mallkim

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Elia: