Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elia - Plagë Shpirti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Mendova se gjithcka mbaroj
se frym me nuk dot marr
ne trup mbeti aroma jote,prap

Aaaa shpirtin plag e kam
aaaa per ty e huaj jam

ref.2x -prap lendoma zemren
prap me ler ti vetem
praap lendoma zemren
prap plag

me zemer zvarr
mekatet mbaj
je brenda ne gjak
me helmon nga pak

aaa shpirtin plag e kam
aaa per ty e huaj jam

ref 2x-prap lendoma zemren
prap me ler ti vetem
prap lendoma zemren
prap plag
Elia
Publikimi: 01/09/2019
Festivali: Kënga Magjike 2019
Teksti: Elia


Elia - Plagë Shpirti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plagë Shpirti".
3. Video është e këngës "Plagë Shpirti", por nuk këndohet nga Elia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

21

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elia:


Komente 0