Official Video

Elida Korreshi - Fry Moj Ere  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/04/2019

2019-04-29T15:52:24

Këngë e albumit:

"U Ngrita Me Nate"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fry Moj Ere" kënduar nga Elida Korreshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elida Korreshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elida Korreshi: