Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elida Korreshi - Cobankat Qe Shkone Zallit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"U Ngrita Me Nate"

Komente

Asnjë Koment

25/05/2019

2019-05-25T15:34:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cobankat Qe Shkone Zallit" kënduar nga Elida Korreshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elida Korreshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elida Korreshi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet