A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Elida Korreshi - Kur Me Zbrisje Shkallet


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/05/2019

2019-05-25T16:34:38

Këngë e albumit:

"U Ngrita Me Nate"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Kur Me Zbrisje Shkallet" kënduar nga Elida Korreshi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Kur Me Zbrisje Shkallet".
Videoklipi nga Elida Korreshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019