Elida Kryeziu

Ju Kujtohet Elida Kryeziu?!, Ajo është Rikthyer Me “Ku Je Ti”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-10-2015]
Sigurisht që e mbani mend këngëtaren Elida Kryeziu. Ajo ka një kohë të gjatë që është larguar nga skena muzikore, ndërsa që është rikthyer përsëri më fuqishëm se asnjëherë.

“Ku je ti”, është kënga me të cilën Elida është rikthyer në javën e parë të Kënga Magjike 2015. Kjo këngë mesa duket është pritur shumë mirë nga të gjithë, raporton Indeksonline.

Përndryshe Elida, është bërë e njohur edhe me këngën e saj “Një Kujtim”, në vitin 2006 e cila asokohe u komentua tej mase nga publiku.
 (Indeksonline)

Ju Kujtohet Elida Kryeziu?!, Ajo është Rikthyer Me “Ku Je Ti”

  Elida Kryeziu - Ku Je Ti [Teksti dhe Klipi]

Komente 0