Elida Kryeziu

Elida Kryeziu: E Ndjej Se është Djalë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[02-02-2012]
Elida Kryeziu përsëri pret të bëhet nënë. Këngëtarja tani është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe thotë se e ndien që foshnja është i gjinisë mashkullore.
Elida ka edhe djalin Dionin, që është 3 vjeç dhe ai është personi që mezi e pret ardhjen e foshnjës në jetë.

"Ndjehem e lumtur fillimisht që po kaloj një shtatzëni të lehtë, Dioni po e pret me padurim ardhjen e bebes. Edhe pse jam në muajin e pestë të shtatzënisë nuk e dimë gjininë e foshnjës, mirëpo 70% e ndjej se është djalë", ka thënë Elida për "Zëri".

Si duket Elida i është përkushtuar familjes, andaj angazhimet muzikore i ka lënë anash. Natyrisht se më e angazhuar jam rreth familjes, mirëpo nuk jam shkëputur nga kënga", ka shtura Elida.
 (Telegrafi)

Elida Kryeziu: E Ndjej Se është Djalë


Komente 0