A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Natyrën

Tingujt E Kitares

Nxjerr kitara jote
tinguj te embel shume,
ngadale zgjata doren
ta ngacmoj dhe une.

I fola kitares
tash prej meje ik,
puthja qe shkembyem
tha tinguj magjike!

- poezi nga Elida


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018