A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elina Duni

Kënga E Qamiles ➡ Qamile's Song

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »


Kënga E Qamiles

Oh unë e mjera
me siklet.
Seç po vuaj e seç po heq.
E ku te ka lala
oh moj Qamile!
Të kam dasht
edhe prapë të du!


Qamile's Song

Oh poor me in despair
suffering and longing.
In the yard
when I see you walking
my love grows and grows.
Oh, my Qamile
I love you
and I always will.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019