A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elina Duni

Hapi Sytë E Zes ➡ Open Your Black Eyes

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »


Hapi Sytë E Zes

Hapi sytë e zezë o moj, ah moj hapi sytë e zezë
Hapi sytë e zezë o moj, të moj, të na sjellësh beharë
Sa të desha ty o moj, sa moj, sa të desha tynë
Sa të desha ty o moj, si moj, si nëna evlanë

Me doçkat përveshur moj, me moj, me doçkat përveshurë
Me doçkat përveshur moj, më moj më mbledh manushaqe
Ti kam për ti ngrënë o moj, ti moj, ti kam për ti ngrënë
Ti kam për ti ngrënë o moj, me moj, me gushë edhe faqe

Në një thellësirë o moj, në moj, në një thellësirë
Në një thellësirë o moj, ta moj, ta dëgjova zënë
Të dinja bilbil o moj, të moj, të dinja bilbilë
Të dinja bilbil o moj, më moj, më dole thëllëzë


Open Your Black Eyes

Open your black eyes, and let Spring come
how much I’ve loved you, like the mother it's own child.

With your sleeves rolled up, you pick violets
I will gorge on them together with your cheeks.

In depth I heard your voice
I thought you were a nightingale
but you showed up as a partridge.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019