A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elina Duni

Ra Kambana ➡ The Bells Are Ringing

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »


Ra Kambana

Ra kambana Ipapandisë
gru vajzo të vesh në klishë
Ra kambana di tri herë
gru vajzo të vësh çemberë
ea nani kata nani
ç'është mëma ga ljuvadhi
eja të të puth nji herë
nani çë kam pirë verë


The Bells Are Ringing

The bells are ringing
get up little girl and go to church.

The bells are ringing
get up little girl and put on your veil.

Come here little girl
as your mother is by the well.

Come here little girl
I have been drinking wine and I want to kiss you.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019