A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elina Duni

Nene Moj ➡ Oh Mother

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Translate A Song »

More Translations »


Nene Moj

Nënë moj do marr një udhë, moj nëna ime
epo do kaloj malet me gurë, moj nëna ime.

Nuse pse kaq larg më shputë, moj nëna ime
epo do më marrë malli shume, moj nëna ime.

Nënë moj qe me dhe gjinë, moj nëna ime
epo vallë a do ma shohësh synë, moj nëna ime.


Oh Mother

Mother I will take a long path
I will cross these rocky mountains.
Wife why should I go so far
I will miss you so much.
Mother who breastfeeded me
Who knows when you'll see me again?
And when a tear will fall from your eyes
then you will have news from me.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019